ART / Lithographs / Litograph in colors 10974019
nr 1097 4019
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), sheet: 29x33,
LITOGRAPH IN COLORS, Pierre Olofsson (1921-1996), bladets mått: 29x33
2000
SEK 2200
Monday Mars 20 2017
at 19:32:06
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson